Long Time Liner
Mikropigmentacija
Konturinis makiazas
Renalda.lt
Ilgalaikis makiazas
Ilgalaikis makiazas
Ilgalaikis makiazas
+370 698 364 29

Profesionalus ilgalaikis kontūrinis permanentinis medicininis makiažas – mikropigmentacija LONG-TIME-LINER® metodu.

Galimybė užsisakyti Long Time Liner dovanų kuponą. Siunčiame į kitus miestus.

Ilgalaikis, kontūrinis, permanentinis medicininis makiažas - mikropigmentacija.

Mikropigmentacijos flagmanas LONG-TIME-LINER® 1986 pristatė Conture® makiažo metodą mikropigmentacijai atlikti. Kompanija jau skaičiuoja 27 metus, nuolatos tobulina bei atranda naujas technologijas, laimi prestižinius apdovanojimus pasauliniu mastu. Didžiuojuosi, jog LONG-TIME-LINER® man suteikė teisę atlikti mikropigmentacijos procedūras. Kompanijai LONG-TIME-LINER® išduota Europos ekonominės bendrijos medicininė licencija.

MikropigmentacijaAntakiams, akims, lūpoms

Mikropigmentacija – procedūra, kurios metu specialia adatėle, į odą yra suleidžiami specialūs, sveikatai nepavojingi dažai. Svarbu, kad mikropigmentacija būtų atlikta tiksliai – tam būtina patirtis ir patikima aparatūra.

Daugiau

Long Time LinerMes naudojame tik orginalią įrangą

Mūsų klinikoje mikropigmentaciją pačia moderniausia kompiuterine mikropigmentacijos aparatūra LONG TIME LINER, skirta kosmetinei ir medicininei mikropigmentacijai, atlieka sertifikuota specialistė.

Daugiau

SpecialistaiEsame kvalifikuoti ir diplomuoti

Mūsų grožio klinijoe dirba tik kvalifikuoti ir diplomus gavę kosmetologai. Atliekama medicininė grožio procedūra reikalauja tikslumo ir kruopštumo. Jūs galite pasitikėti mūsų specialistais. Procedūra atliekama iš anksto sutartu laiku.

Daugiau

Ar reikalingas pasirengimas procedūrai?

Iš Jūsų pusės idealus pasirengimas procedūrai būtų – išsimiegojimas, alkoholio nepadauginimas išvakarėse, bei kofeino turinčių gėrimų - procedūros dieną. Taip pat būtų idealu jei prieš procedūrą nesidažytumėte (bent jau mikropigmentacijai planuojamo segmento – kuo mažiau dirginti odą prieš procedūrą). Jei akys labai sudirgę (po intensyvesnio verkimo (kalba eina ne apie sveiką nusiverkimo posmelį, o poros dienų – laidotuvės, t.t.) - juokas juokais, bet tai tikrai priduoda jautrumo ir bendro organizmo sudirgimo.

MikropigmentacijaKO REIKĖTŲ VENGTI IŠKART PO PROCEDŪROS?

Patartina vengti eiti į pirtį, baseiną, maudantis trinti pigmentuotą vietą, soliariumą, vasarą pasisaugoti nuo kaitrių saulės spindulių.

Long Time LinerJEI IŠKILS PŪSLELINĖ, AR TOJE VIETOJE SUSIGADINS ATLIKTA MIKROPIGMENTACIJA?

Ne į naudą, žinoma, kaip ir besaikis soliariumas, saulė – visa tai sėkmingai greitina pigmentuotos vietos blukimą.

Kokybė ir grožisAR TEISYBĖ KAD PROCEDŪROS IŠVAKARĖSE REIKĖTŲ VENGTI ALKOHOLIO?

Kalba eina apie didesnį kiekį, ar šiaip audringą vakarėlį. Viena-kita vyno taurė – nieko tokio.

Mūsų veikla

Žymės: Long Time Liner, ilgalaikis makiažas, kontūrinis permanentinis makiažas, medicininė ir kosmetinė mikropigmentacija, lupų dažymas, antakių ryškinimas, permanentinis makiažas, veido kontūrų ryškinimas, ilgalaikis-permanentinis makiažas – mikropigmentacija, grožis, antakiai, lūpos, akių kontūras, apgamas, akių linija.