Long Time Liner
Mikropigmentacija
Konturinis makiazas
Ilgalaikis makiazas
Renalda.lt
Ilgalaikis makiazas
Ilgalaikis makiazas
+370 698 364 29

Profesionalus ilgalaikis kontūrinis permanentinis medicininis makiažas – mikropigmentacija LONG-TIME-LINER® metodu.

Galimybė užsisakyti Long Time Liner dovanų kuponą. Siunčiame į kitus miestus.

Apie mane

Nuo mažens turiu ranką dailesnei linijai, supratimą kaip gražiau - akį geram vaizdo pojūčiui apskritai. Kai pribrendo laikas pokyčiams, viskas tarsi susidėliojo savaime – neieškodama planų B, griebiau pirmiausia šovusias mintis, t.y. nebe kaip hobiu, o pilnu pajėgumu užsiimti mikropigmentacija. Dabar turiu savo kampą, žiauriai mėgiamą reikalą, o rezultatais besidžiaugiantys ne tik leidžia suprasti jog pasirinkau teisingai, bet ir stimuliuoja beprotiškiausioms naujovėms.

Gyvenimas yra gražus, O kokybės prabudus ryte, dienos pabaigoje - prieš miegą, atostogaujant ... priduoda mano maži stebuklai – atsiliepia tie, kurie man patiki šitą atsakingą reikalą. O pasidarę vieną mikropigmentacijos procedūrą, dažniausiai ryžtasi visam komplektui, rekomenduoja draugėms, atsiveda mamas, mamos – dukras, ir pan. Kartu tai – besąlygiškas džiaugsmas kad investicija kokybiškesnei moters dienai pasiteisina. “Žinojau kad tai nerealus dalykas, bet kad šitaip..“ – dažniausiai girdimas komentaras iš susigyvenusių su jau padaryta procedūra ir atėjusių kito segmento mikropigmentacijai. Vienareikšmiškai verta..!”

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

KUO SKIRIASI PERMANENTINIS MAKIAŽAS IR ILGALAIKIS KONTŪRINIS MAKIAŽAS-MIKROPIGMENTACIJA?

KODĖL ŠIS MAKIAŽAS NESIVADINA PERMANENTINIU – JUK JIS LAIKOSI KELIS METUS?

KUO SKIRIASI PERMANENTINIS MAKIAŽAS NUO MIKROPIGMENTACIJOS?

Iš anglų kalbos išvertus „Permanent“ – reiškia ilgalaikį, nuolatinį, pastovų. Tiek permanentinis makiažas, tiek kontūrinis-mikropigmentacija yra taip vadinami „permanentiniai“ - ilgalaikiai, kelerius metus išsilaikantys makiažai. Ilgalaikis kontūrinis-mikropigmentacija – tai yra naujausia ir tobuliausia kas yra išrasta šiai dienai ilgalaikio makiažo srityje. Į patį viršutinį odos sluoksnį (epidermį) vienkartinėmis akupunktūrinio tipo 0.3mm skersmens adatėlėmis implantuojamas pigmentas. Tai jau nebe su cheminiais (išskyrus lūpų – šiek tiek dedama chemijos kad būtų išgautas raudonis) dažais, o su augaliniais pigmentais atliekamos ilgalaikio makiažo procedūros. Kai šiai dienai tiek chemijos aplink mus, ko gero, maloniau žinoti, bei neabejotinai sveikiau, kad kelerius metus tarnausiantis implantuotas pigmentas - augalinės kilmės. Juolab kad tik augaliniai pigmentai BLUNKA TOLYGIAI NEKEISDAMI SPALVOS.

Daugiau mažiau visi ilgalaikiai makiažai po procedūrų ir šiek tiek po – išlaiko gražią pradinę implantuotą spalvą. Deja, tik LONG TIME LINER implantuojama produkcija ilgainiui nekeičia spalvos. Su LONG TIME LINER implantuotais pigmentais jūsų antakiai niekada neįgaus rožinio, rausvų plytų, ar mėlyno atspalvio, nes tai nėra pigūs cheminiai dažai. Su LONG TIME LINER produkcija lengva varijuoti – paryškinti, arba atvirkščiai - prigesinti ryškumą. Su tinkamai parinktomis kamufliažinėmis spalvomis lengvai pakoreguojamas nepavykęs ilgalaikis kontūrinis makiažas-mikropigmentacija – lazerio šiuo atveju tikrai neprireiks.

MikropigmentacijaKIEK IŠSILAIKO MAKIAŽAS?

Nuo ~1 iki 6 ar dar daugiau metų - priklauso nuo odos ypatybių, bendro organizmo tonuso, vėlgi – piktnaudžiavimo saule, soliariumu, ir pan. Iš kitos pusės – kartais didžiausiems išvardytų faktorių nusidėjėliams mikropigmentacija tarnauja metų metus. Žinoma, su metais jis blunka – po trejų metų tokio ryškumo kaip pirmaisiais - nebeturėtų būti.

Long Time LinerAR SKAUDA?

Nors skausmo slenkstis individualus, vietiškai nuskausminantis kremas sumažina galimą diskomroftą. Ne masažas, žinoma, virpesio, ar panašus jausmas yra jaučiamas, tačiau dėl nuskausminamo kremo veikimo tai jaučiama „kaip per atstumą“. Bet kuriuo atveju, kadangi pigmentas implantuojamas į epidermį, kuriame nėra kraujo indų ir nervų galūnių, norėčiau drąsiai paneigti nepakeliamo skausmo mitą, o snūduriavimo galimybė procedūrų metu ne juokais neatmetama. Jeigu perdėtai jautri, valandą prieš procedūrą išgerkite tabletę nuo skausmo.

Kokybė ir grožisAR MAN TIKRAI TIKS?

Kiekvienas atvejis – beprotiškai individualus – savotiškas iššūkis. Parenkamas individualiai reikiamas štrichas, o patenkintasis rezultatu leidžia suprasti jog darbas baigtas.

Taip pat sėkmingai taisomas permanentinis (tatuažinis) makiažas – sutvarkomos rožinės, raudonų plytų, melsvos spalvos. Iškart po mikropigmentacijos procedūros ir ateinančias kelias dienas nuo perdėto ryškumo, deja, nepabėgsite, bet su šiais augaliniais pigmentais tas pats ryškumas nebus siaubingas. Po kelių dienų, nusilupus pleiskanėlėms su pigmento pertekliumi, jau bus matomas taip lauktas tikrasis vaizdas – šešėliniu principu paryškinti antakiai, išraiškingos akys, lūpos. Ryškumas toks – kokio pageidaujate. Jokių dirbtinių permanentinių štampų! Forma – tokia, kokią diktuoja Jūsų bruožai, veido forma, arba pageidaujant su derybiniu, išraiškingesniu nuokrypiu Jūsų veido formos atžvilgiu.

KIEK ILGAI TĘSIS PIGMENTUOTŲ VIETŲ JAUTRUMAS PO PROCEDŪROS?

AR GALĖSIU „IŠEITI Į ŽMONES“ IŠKART PO PROCEDŪROS?

Bet kurių pigmentuotų vietų jautrumas iškart po procedūros – minimalus.

MikropigmentacijaAntakiai

Iškart po procedūros – paraudę, ryškesni, bet paraudimas praeina per keliolika minučių, taip kad praktiškai atsisveikinus galite toliau tęsti dienos darbus. Jei ateinančias dienas ryškumas labai kristų į akis, antakius patepus specialiu tepalu, lengvai papudruokite biria arba, geriausia skysta, kūno spalvos pudra. Taip prigesinsite ryškumą. Prieš miegą būtinai nusivalykite pudrą, ir nakčiai gausiai patepkite tuo pačiu specialiu tepalu.

Long Time LinerAkys

Mažiausias galimas jautrumas, kadangi, skirtingai nei antakių ir lūpų, mimikuojant nesikeičia jų forma – tik stipriai užsimerkus jaučiasi kad blakstienų linija – jautri. Minėtas jautrumas – tik vienai dienai. Labai retais atvejais – jaučiama dar kitos dienos ryte. Garantuoju kad galimas „poprocedūrinis“ akių ryškumas tik džiugins, ir tikrai nebus per ryškus. O kadangi apatinis akių kontūras daromas kitu principu, per ryškiai taip pat nebus. Iškart po procedūros, viršutinės akių linijos segmentas būna šiek tiek patinęs. Jei procedūra daroma antroje dienos pusėje (link vakaro, ar dar vėliau), patinimas gali laikytis ir pirmoje kitos dienos pusėje.

Kokybė ir grožisLūpos

Iškart po procedūros kavos gerti, greičiausiai, nesinorės. Bet vėlgi – jautrumas – minimalus, bet kuriuo atveju tądien patartina vengti labai karštų gėrimų.

AR TEISYBĖ KAD PO LŪPŲ MIKROPIGMENTACIJOS IŠKILS LŪPŲ PŪSLELINĖ?

Jei bent sykį esate turėję lūpų herpes‘ą, tikėtina (~90 %) jog lūpų mikropigmentacija jums iššauks lūpų pūslelinę maždaug antrą-trečią dieną po procedūros. Bet tai dažniausiai būna lengvesnis nei įprastai, menkai pastebimas paburkimas. Procedūros dieną ir keletą dienų po procedūros patartina pavartoti acikloviro tablečių. Šansai išvengti pūslelinės gerokai padidėja. Būna kad net labiausiai užkietėjusiems lūpų herpes‘o turėtojams po lūpų mikropigmentacijos visgi pavyksta išvengti lūpų pūslelinės.

KOKIOS GALIMOS KONTRAINDIKACIJOS?

Herpes virusas (lūpų pūslelinė) – mikropigmentacija galima tik pagijus. Jei planuojama ne lūpų mikropigmentacija, procedūra galima nelaukiant kol sugis pūslelinės vietoje likęs randelis. Jei lūpų – reikia išlaukti kad kiek įmanoma labiau pašviesėtų randas). Cheminis (rūgštinis) pilingas – ne anksčiau nei po 2-jų savaičių po pilingo darymo. Lazerinė epiliacija – ne anksčiau nei po 2-jų savaičių po epiliacijos. Onkologiniai susirgimai – po chemoterapijos paskutiniojo seanso turi būti praėję ne mažiau kaip du mėnesiai (arba - leukocitų kiekis kraujyje turi būti ne mažiau nei 1.000). Randai, pooperaciniai laikotarpiai stabilizacijos stadijoje – priklausomai nuo situacijos – bet ne anksčiau nei po 1 mėn. Širdies stimuliatorius – mikropigmentacija širdies stimuliatorius turintiems sėkmingai atliekama, tačiau jei turite bent menkiausių abejonių – būtinai pasikonsultuokite su gydytoju.

Pagarbiai,
Renalda

Žymės: Long Time Liner, ilgalaikis makiažas, kontūrinis permanentinis makiažas, medicininė ir kosmetinė mikropigmentacija, lupų dažymas, antakių ryškinimas, permanentinis makiažas, veido kontūrų ryškinimas, ilgalaikis-permanentinis makiažas – mikropigmentacija, grožis, antakiai, lūpos, akių kontūras, apgamas, akių linija.